Spis treści - poukładaj sobie w głowie

praca inżynierska i magisterskaJak już masz wybrany temat - pisaliśmy o tym w poprzednim artykule tutaj - należy przygotować spis treści. Wiemy, że nie jest łatwo taki spis przygotować. Motywacja! Gdzie ona się podziała! Pomyśl, że jak zrobisz spis treści, będzie Ci dużo łatwiej zaplanować kolejne rozdziały, no i oczywiście cały proces pisania pracy przyspieszy. Nie ma co brać się za wstęp, nie myśleć co będzie później. Szukać dalej wymówek. Średnio przygotowanie spisu treści zajmuje studentowi 1h pracy, potwierdzają to amerykańskie badania naukowców z stanu Minnesota (no dobra żartujemy nie było takich badań). Ale serio, takie rozplanowanie działań, co, kiedy i o czym piszemy najpierw, a o czym później, dużo pomaga. Spis treści ułatwi nam bardzo wiele. Nie będzie bałaganu. Skonsultuj z promotorem, o ile będzie miał czas (i chęci), spis treści. Jak już ustalisz spis treści, gwarantujemy, że teraz będzie Ci znacznie łatwiej.

Pisanie pracy jest pracochłonne, wymaga wielu poświęceń - dobrze o tym wiemy, ale jak się za to nie weźmiesz to nikt za Ciebie nie napisze - no chyba, że starzy dadzą Ci parę tysi, no a ty wiesz dobrze jak to ulokować. My wymiana opon tychy na naszym blogu motywujemy do samodzielnego napisania pracy licencjackiej, inżynierskiej czy jeszcze innej na zaliczenie.

Ułożenie sobie całego algorytmu, czyli co najpierw, a co później, wniesienie ładu do naszego bałaganu, duuuużo pomoże. Dlatego nie siedź tyle w internecie tylko otwieraj Worda i pisz spis treści! Widzimy się za godzinę przy pierwszym rozdziale! 😉

importer owoców i warzyw